ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała
biuro@gfsp.pl +48 (33) 333 90 92
Close
Poland, 43-300 Bielsko-Biala Komorowica 110
+48 (33) 333 90 92 biuro@gfsp.pl
8:00-16
INCOLA na GLUTEN FREE EXPO – RIMINI 2017

Chcemy stale rozszerzać dla Was asortyment naszych produktów, dlatego nasi reprezentanci w dniach 18-21 listopada wybrali się w podróż aż do Włoch, aby zapoznać się z bezglutenowymi nowinkami i czerpać inspirację.

To była już VI edycja międzynarodowych targów Gluten Free Expo w Rimini. Wydarzenie to rok rocznie przyciąga rzeszę osób przebywających na diecie bezglutenowej oraz firmy i producentów związanych  z żywnością bezglutenową.

Nie mogło tam zabraknąć naszych przedstawicieli! Przez kilka dni, w charakterze odwiedzających, uważnie śledziliśmy trendy, nowe produkty i mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami z innymi producentami.

Był to czas niezwykle inspirujący, który już zaowocował pomysłami na nowe produkty bezglutenowe.

Mamy nadzieję, że już niebawem się przekonacie 😊

Zespół Incola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu mailowego w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez administratora danych, tj. GFSP Sp.z.o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 110 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

FreshMail.pl