ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała
biuro@gfsp.pl +48 (33) 333 90 92
Close
Poland, 43-300 Bielsko-Biala Komorowica 110
+48 (33) 333 90 92 biuro@gfsp.pl
8:00-16
INCOLA NA ŚLĄSKIM DNIU CELIAKII – KATOWICE 2017

W sobotę 2.12.2017 r. odwiedziliśmy Śląski Uniwersytet Medyczny przy ul. Medyków w Katowicach, aby spotkać się z Wami podczas Śląskiego Dnia Celiakii.

Była to dla nas bardzo ważna chwila, ponieważ po raz pierwszy mieliśmy okazję zaprezentowania naszych produktów na wydarzeniu organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Odwiedzający mieli możliwość wysłuchania ciekawych wykładów na temat diety bezglutenowej, a oprócz tego na naszym stoisku można było zdegustować ciasta i chleby Incola.

Przygotowaliśmy również niespodzianki! Osoby, które wypełniły krótką ankietę mogły odebrać zestaw startowy produktów Incola oraz ulotkę z miejscami ich dystrybucji na terenie Śląska.

Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, za co bardzo dziękujemy.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji i do zobaczenia na kolejnych takich wydarzeniach!

Zespół Incola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu mailowego w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez administratora danych, tj. GFSP Sp.z.o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 110 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

FreshMail.pl