ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała
biuro@gfsp.pl +48 (33) 333 90 92
Close
Poland, 43-300 Bielsko-Biala Komorowica 110
+48 (33) 333 90 92 biuro@gfsp.pl
8:00-16
BATONIKI Z PŁATKÓW JAGLANYCH I PŁATKÓW TEFF Z BAKALIAMI

Zdrowe batoniki, które idealnie nadają się na śniadanie, przekąskę do pracy  czy szkoły. Zawartość płatków teff sprawia, że przy okazji są kopalnią wartości odżywczych. Koniecznie musicie ich spróbować!

Składniki:

✅3 banany (po obraniu 270g)
✅10 daktyli (moczyć we wrzątku 15 minut, odcedzić wodę)
✅szklanka płatków jaglanych INCOLA
✅1/4 szklanki płatków teff INCOLA
✅płaska łyżeczka proszku do pieczenia bezglutenowego
✅łyżeczka soku z cytryny
✅2 łyżki płynnego oleju kokosowego
✅bakalie (duża garść rodzynek, posiekanych orzechów nerkowca, łyżeczka chia, łyżeczka czarnego sezamu) modyfikować wg uznania 😊

Banany, sok z cytryny, daktyle i płynny olej kokosowy zblendować, dorzucić pozostałe składniki i wymieszać. Piec w keksówce wyłożonej papierem do pieczenia 25 minut w 200 stopni C.❤

Smacznego!

O autorze:

Małgosia – ze względów zdrowotnych przybywa na diecie bezglutenowej od 4 lat. Od zawsze uwielbia gotować, a inspiracje to tak naprawdę w większości Jej autorskie pomysły, których jest tak dużo, że nie nadąża ich realizować.

Dba, aby potrawy były kolorowe, smaczne i nie kojarzyły się z jedzeniem tektury, a przede wszystkim były z produktów dostępnych dla każdego i łatwe w przygotowaniu.

Małgosia prowadzi swoje konto na instagramie @mniammniam_bezglutenu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu mailowego w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez administratora danych, tj. GFSP Sp.z.o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 110 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

FreshMail.pl