ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała
biuro@gfsp.pl +48 (33) 333 90 92
Close
Poland, 43-300 Bielsko-Biala Komorowica 110
+48 (33) 333 90 92 biuro@gfsp.pl
8:00-16
INCOLA NA KONFERENCJI XIII MIĘDZYNARODOWEGO DNIA CELIAKII – WROCŁAW 2018

W sobotę 17 marca 2018 mieliśmy przyjemność gościć na konferencji organizowanej przez Oddział Wrocławski Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Wydarzenie odbyło się z okazji XII międzynarodowego dnia celiakii oraz X-lecia działania Oddziału we Wrocławiu.

Dla Odwiedzających, którzy mieli okazję wysłuchać ciekawych i merytorycznych wykładów na temat diety bezglutenowej przygotowaliśmy niespodziankę. Czekało na nich aż 200 zestawów startowych z naszymi produktami. Dodatkowo, dzięki przygotowanej przez nas degustacji (6 rodzajów świeżo wypieczonego chleba, 4 ciast i przekąsek) wszystkie osoby mogły bliżej poznać produkty oferowane przez INCOLA.

Dziękujemy za liczne przybycie, wszystkie rozmowy i sugestie oraz zapowiadamy, że nie jest to ostatnia okazja na spotkanie z nami 🙂 Planujemy bowiem odwiedziny w kolejnych miastach.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

zespół Incola

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu mailowego w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez administratora danych, tj. GFSP Sp.z.o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 110 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

FreshMail.pl