ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała
biuro@gfsp.pl +48 (33) 333 90 92
Close
Poland, 43-300 Bielsko-Biala Komorowica 110
+48 (33) 333 90 92 biuro@gfsp.pl
8:00-16

GDZIE KUPIĆ

W trzech Patronackich Sklepach Internetowych Incoli znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty.

friendlyfoodshop.pl
Friendly Food Shop to sklep przyjazny osobom na diecie bezglutenowej. W jego ofercie występują tylko sprawdzone i w większości certyfikowane produkty bezglutenowe. Są one w pełni bezpieczne dla osób z celiakią i na diecie bezglutenowej. Znajdują się tam również produkty naturalne, ekologiczne, z kategorii zdrowej żywności, czy pochodzące ze sprawiedliwego handlu. Zapraszamy również na zakupy do sklepu stacjonarnego w Poznaniu, przy ulicy ul. Śmigielskiej 13a.

sklepbezglutenowy.com.pl
W sklepie All4Celiac można zakupić wyłącznie bezglutenowe produkty certyfikowane i oznaczone znakiem Przekreślonego Kłosa. Każdy z nich jest bezpieczny dla osób na diecie bezglutenowej. Oferta jest systematycznie rozszerzana w celu zaspokojenia potrzeb zgłaszanych przez klientów. Każdy produkt jest weryfikowany przed wprowadzeniem go do stałej oferty.

sklepbezglutek.pl
Sklep z bezglutenowymi produktami, który powstał po 6 latach od zdiagnozowania celiakii u jego właścicielki. W ofercie są tylko najlepsze i bezpieczne produkty dla osób, które nie mogą spożywać glutenu. Zakupów można również dokonać w sklepie stacjonarnym. Bezglutek zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Sienkiewicza 5/2.

ŻABKA
Nasz bezglutenowy chleb z ziarnami 200 g jest dostępny w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. Sieć posiada około 4700 placówek w całej Polsce. Adresy wszystkich sklepów są dostępne na stronie Żabki w lokalizatorze sklepów.

SKLEPY DINO
Nasz bezglutenowy chleb jasny Vitalfit 200 g jest dostępny w ponad 700 sklepach sieci Dino zlokalizowanych głównie w województwach wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim i kujawsko-pomorskim.

KUCHNIE ŚWIATA
Kuchanie Świata to sieć delikatesów, która posiada rozwiniętą ofertę marki Incola. Sklepy zlokalizowane są w wybranych centrach handlowych we Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Warszawie, Konstancin-Jeziorna, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Adresy sklepów Kuchnie Świata dostępne są tutaj.

CARREFOUR
Carrefour to sieć sklepów zlokalizowanych w całej Polsce. Wybrane pozycje z naszej oferty, z kategorii pieczywo i ciasta, dostępne są w stałej sprzedaży. Lista placówek Carrefour z ofertą produktów Incola dostępna jest tutaj.

TWÓJ MARKET
Sklepy sieci „Twój Market” zlokalizowane są głównie w województwie kujawsko-pomorskim, łódzkim i wielkopolskim. Sieć posiada obecnie ponad 40 sklepów. Dokładne adresy dostępne są tutaj.

PIEKARNIA-CUKIERNIA „U BRZĘCZKA”
Piekarnia-cukiernia „U Brzęczka” to sieć sklepów firmowych, z wyrobami piekarniczymi, zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego. Sklepy są zaopatrywane w wybrane pozycje naszego pieczywa bezglutenowego. Placówki znajdują się na terenie województwa śląskiego w Bielsku-Białej, Pszczynie, Czechowicach-Dziedzicach, Ustroniu, Pawłowicach, Tychach, Kozach i Woli (obok Pszczyny). Dokładne adresy dostępne są tutaj.

PIEKARNIA BOCHEN
Piekarnia Bochen to sieć piekarni, które poza własną produkcją są odbiorcami naszych produktów bezglutenowych, z kategorii pieczywo. Zapraszamy do odwiedzenia sklepów na terenie województwa śląskiego w Bytomiu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tarnowskich Górach i Zabrzu. Dokładne adresy sklepów dostępne są tutaj.

SKLEPY SIECI WIZAN
Sieć handlowa Wizan posiada sklepy na terenie województwa małopolskiego.
Chleby marki Incola można kupić w 19 sklepach zlokalizowanych w Andrychowie, Zagórniku, Rzykach, Brzezince, Targanicach, Wadowicach, Mucharzu, Zembrzycach, Budzowie, Palczy, Spytkowicach, Grodzisku, Zatorze, Podolszy i Wieprzu. Dokładne adresy sklepów dostępne tutaj.

Dokładamy wszelkich starań, aby rozszerzać naszą dystrybucję na terenie całej Polski. Nasze produkty można również znaleźć w wybranych sklepach ze zdrową żywnością.

Nie ma naszych produktów w Twoim ulubionym sklepie? Zgłoś jego właścicielowi swoje zainteresowanie nimi, i napisz do nas, a przyłożymy wszelkich starań, aby się tam pojawiły.

Nie możesz znaleźć produktów Incola w okolicy? Zapytaj nas, a wskażemy najbliższe sklepy, które zaopatrujemy, lub podpowiemy Ci rozwiązanie.

W sklepach internetowych znajdziecie Państwo wybrane produkty z oferty Incola:

chili24.pl
W sklepie internetowym Chili24.pl można znaleźć starannie wyselekcjonowane produkty - od żywności bezglutenowej po wysokiej jakości kosmetyki organiczne.

zdrowonanowo.eu
W sklepie Zdrowo na nowo to szeroka oferta produktów bezglutenowych, bio, kosmetyków naturalnych i suplementów diety.

Skontaktuj się z przedstawicielem

Nie wiesz gdzie poszukiwać naszych produktów? Chcesz nawiązać z nami współpracę?
Nasi przedstawiciele są do twojej dyspozycji.

Radosław Matusyk
Dyrektor Regionalny
tel: +48 530 334 630
e-mail: rmatusyk@gfsp.pl
Łukasz
Pięta
Dyrektor ds. Rozwoju Rynku
tel: +48 534 997 970
e-mail: lpieta@gfsp.pl

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu mailowego w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez administratora danych, tj. GFSP Sp.z.o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 110 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

FreshMail.pl