ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała
biuro@gfsp.pl +48 (33) 333 90 92
Close
Poland, 43-300 Bielsko-Biala Komorowica 110
+48 (33) 333 90 92 biuro@gfsp.pl
8:00-16

GDZIE KUPIĆ

W trzech Patronackich Sklepach Internetowych Incoli znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty.

friendlyfoodshop.pl
Friendly Food Shop to sklep przyjazny osobom na diecie bezglutenowej. W jego ofercie występują tylko sprawdzone i w większości certyfikowane produkty bezglutenowe. Są one w pełni bezpieczne dla osób z celiakią i na diecie bezglutenowej. Znajdują się tam również produkty naturalne, ekologiczne, z kategorii zdrowej żywności, czy pochodzące ze sprawiedliwego handlu. Zapraszamy również na zakupy do sklepu stacjonarnego w Poznaniu, przy ulicy ul. Śmigielskiej 13a.

sklepbezglutenowy.com.pl
W sklepie All4Celiac można zakupić wyłącznie bezglutenowe produkty certyfikowane i oznaczone znakiem Przekreślonego Kłosa. Każdy z nich jest bezpieczny dla osób na diecie bezglutenowej. Oferta jest systematycznie rozszerzana w celu zaspokojenia potrzeb zgłaszanych przez klientów. Każdy produkt jest weryfikowany przed wprowadzeniem go do stałej oferty.

sklepbezglutek.pl
Sklep z bezglutenowymi produktami, który powstał po 6 latach od zdiagnozowania celiakii u jego właścicielki. W ofercie są tylko najlepsze i bezpieczne produkty dla osób, które nie mogą spożywać glutenu. Zakupów można również dokonać w sklepie stacjonarnym. Bezglutek zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Sienkiewicza 5/2.

ŻABKA
Nasz bezglutenowy chleb z ziarnami 200 g jest dostępny w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. Sieć posiada około 4700 placówek w całej Polsce. Adresy wszystkich sklepów są dostępne na stronie Żabki w lokalizatorze sklepów.

KUCHNIE ŚWIATA
Kuchanie Świata to sieć delikatesów, która posiada rozwiniętą ofertę marki Incola. Sklepy zlokalizowane są w wybranych centrach handlowych we Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Warszawie, Konstancin-Jeziorna, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Adresy sklepów Kuchnie Świata dostępne są tutaj.

CARREFOUR
Carrefour to sieć sklepów zlokalizowanych w całej Polsce. Wybrane pozycje z naszej oferty, z kategorii pieczywo i ciasta, dostępne są w stałej sprzedaży. Lista placówek Carrefour z ofertą produktów Incola dostępna jest tutaj.

PIEKARNIA-CUKIERNIA „U BRZĘCZKA”
Piekarnia-cukiernia „U Brzęczka” to sieć sklepów firmowych, z wyrobami piekarniczymi, zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego. Sklepy są zaopatrywane w wybrane pozycje naszego pieczywa bezglutenowego. Placówki znajdują się w Bielsku-Białej, Pszczynie, Czechowicach-Dziedzicach, Ustroniu, Pawłowicach, Tychach, Kozach i Woli (obok Pszczyny). Dokładne adresy dostępne są tutaj.

PIEKARNIA BOCHEN
Piekarnia Bochen to sieć piekarni, które poza własną produkcją są odbiorcami naszych produktów bezglutenowych, z kategorii pieczywo. Zapraszamy do odwiedzenia sklepów na terenie śląska w Bytomiu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tarnowskich Górach i Zabrzu. Dokładne adresy sklepów dostępne są tutaj.

Przykładamy wszelkich starań, aby rozszerzać naszą dystrybucję na terenie całej Polski. Nasze produkty można również znaleźć w wybranych sklepach ze zdrową żywnością.

Nie ma naszych produktów w Twoim ulubionym sklepie? Zgłoś jego właścicielowi swoje zainteresowanie nimi, i napisz do nas, a przyłożymy wszelkich starań, aby się tam pojawiły.

Nie możesz znaleźć produktów Incola w okolicy? Zapytaj nas, a wskażemy najbliższe sklepy, które zaopatrujemy, lub podpowiemy Ci rozwiązanie.

Skontaktuj się z przedstawicielem

Nie wiesz gdzie poszukiwać naszych produktów? Chcesz nawiązać z nami współpracę?
Nasi przedstawiciele są do twojej dyspozycji.

Radosław Matusyk
+48530334630
e-mail: rmatusyk@gfsp.pl
Łukasz
Pięta
tel: +48 534 997 970
e-mail: lpieta@gfsp.pl
Łukasz
Gałka
tel: +48 530 611 120
e-mail: lgalka@gfsp.pl