ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała
biuro@gfsp.pl +48 (33) 333 90 92
Close
Poland, 43-300 Bielsko-Biala Komorowica 110
+48 (33) 333 90 92 biuro@gfsp.pl
8:00-16

O FIRMIE

INCOLA - POLSKA MARKA BEZGLUTENOWA

Marka Incola jest tworzona przez firmę Gluten Free Solutions Poland, specjalizującą się w produkcji wyrobów bezglutenowych.
Surowce dostarczane do naszego zakładu produkcyjnego pochodzą ze źródeł, które poddawane są okresowej weryfikacji, w celu zapewnienia ich jak najlepszej jakości. Wraz z surowcami dostarczane są atesty jakościowe, i każdorazowo ulegają one weryfikacji przez naszych specjalistów. Atesty jakościowe dotyczą poziomu zanieczyszczenia surowców glutenem, który nie może być wyższy niż 20 ppm.
Ponadto surowce podlegają regularnym badaniom w naszym laboratorium przyzakładowym i akredytowanym. Nie dopuszczamy do produkcji surowców, w których zawartość glutenu przekracza 10 ppm. Na koniec takim samym badaniom są poddawane nasze gotowe wyroby.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Od września 2017 r. wszystkie produkty Incola certyfikowane są przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Certyfikat ten jest potwierdzeniem, że nasze wyroby są bezpieczne dla osób cierpiących na alergie pokarmowe i celiakię, a poziom glutenu w nich nie przekracza 20 ppm. Certyfikowany znak Przekreślonego Kłosa widnieje już na pięciu produktach, i sukcesywnie będzie się pojawiał na kolejnych.

CERTYFIKAT IFS FOOD

Od maja 2017 roku nasza firma posiada Międzynarodowy Certyfikat Bezpieczeństwa Żywności IFS food, który gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych produktów. Polityka jakości firmy oparta jest na systemie kontroli nie tylko całego procesu produkcyjnego, ale również dostawców wszystkich surowców używanych w naszym zakładzie. Ponadto, nasi pracownicy są systematycznie szkoleni w zakresie zachowania bezpieczeństwa i jakości produktów.

AKTUALNOŚCI