INCOLA na GLUTEN FREE EXPO – RIMINI 2017

Chcemy stale rozszerzać dla Was asortyment naszych produktów, dlatego nasi reprezentanci w dniach 18-21 listopada wybrali się w podróż aż do Włoch, aby zapoznać się z bezglutenowymi nowinkami i czerpać inspirację.

To była już VI edycja międzynarodowych targów Gluten Free Expo w Rimini. Wydarzenie to rok rocznie przyciąga rzeszę osób przebywających na diecie bezglutenowej oraz firmy i producentów związanych  z żywnością bezglutenową.

Nie mogło tam zabraknąć naszych przedstawicieli! Przez kilka dni, w charakterze odwiedzających, uważnie śledziliśmy trendy, nowe produkty i mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami z innymi producentami.

Był to czas niezwykle inspirujący, który już zaowocował pomysłami na nowe produkty bezglutenowe.

Mamy nadzieję, że już niebawem się przekonacie 😊

Zespół Incola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × dwa =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.