INCOLA na EKO STYL – BIELSKO-BIAŁA 2017

W weekend 24-26.11.2017 mieliśmy przyjemność spotkać się z Wami na 5. edycji Targów Eko Styl, które odbywały się w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej.

Wraz z ponad 220 wystawcami mieliśmy możliwość zaprezentowania naszej oferty, i poznania Waszych oczekiwań dotyczących żywności bezglutenowej.

Zainteresowane osoby miały okazje porozmawiać z nami na temat diety bezglutenowej i naszych produktów, skosztować kilku rodzajów naszych wyrobów bezglutenowych oraz zrobić zakupy w preferencyjnych cenach.

Na odwiedzających czekały również prezenty w postaci bawełnianych toreb, fartuchów i noży do chleba.

Miło nam było spotkać się z Wami, i dziękujemy za podzielenie się swoimi historiami. Mamy nadzieję, że to spotkanie było dla Was równie inspirujące

Do zobaczenia na kolejnej edycji, i zapraszamy do oglądnięcia krótkiej fotorelacji!

Zespół Incola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + 15 =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.