INCOLA NA ŚLĄSKIM DNIU CELIAKII – KATOWICE 2017

W sobotę 2.12.2017 r. odwiedziliśmy Śląski Uniwersytet Medyczny przy ul. Medyków w Katowicach, aby spotkać się z Wami podczas Śląskiego Dnia Celiakii.

Była to dla nas bardzo ważna chwila, ponieważ po raz pierwszy mieliśmy okazję zaprezentowania naszych produktów na wydarzeniu organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Odwiedzający mieli możliwość wysłuchania ciekawych wykładów na temat diety bezglutenowej, a oprócz tego na naszym stoisku można było zdegustować ciasta i chleby Incola.

Przygotowaliśmy również niespodzianki! Osoby, które wypełniły krótką ankietę mogły odebrać zestaw startowy produktów Incola oraz ulotkę z miejscami ich dystrybucji na terenie Śląska.

Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, za co bardzo dziękujemy.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji i do zobaczenia na kolejnych takich wydarzeniach!

Zespół Incola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − jeden =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.