ZESPÓŁ INCOLA NA TARGACH ABE DYSTRYBUCJA – KRAKÓW 2018

W dniu 9.02.2018 r. zespół INCOLA otworzył sezon targowy 2018. Wzięliśmy udział w targach organizowanych przez ABE dystrybucja, które odbyły się w EXPO Kraków.

Z okazji rozpoczęcia współpracy z ABE dystrybucja – hurtownia spożywcza z Krakowa, członkowie naszego działu handlowego mieli możliwość zaprezentowania produktów Incola klientom zaopatrującym się u tego dystrybutora. Przykładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były coraz łatwiej dostępne dla każdej zainteresowanej osoby i mamy nadzieję, że jest to kolejny krok do realizacji tego celu.

Dla przypomnienia informacje, gdzie obecnie można kupić nasze produkty znajdziecie tutaj.

Jesteś zainteresowany nawiązaniem z nami współpracy? Odwiedź zakładkę DLA FIRM.

Zespół Incola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × trzy =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.