Malinowe smoothie bowl z owocami

Pomysł na pyszne i zdrowe śniadanie lub szybki deser. Bogactwo substancji odżywczych zamknięte w jednej miseczce! Cenne źródło błonnika, który przyspiesza pracę jelit, beta-glukanu regulującego poziom cholesterolu i kompozycji witamin takich jak potas, wapń, żelazo, magnez czy witamina B.

 

Składniki:

✅100 g malin
✅100 g jogurtu naturalnego
✅1 łyżeczka mąki kokosowej INCOLA (można dać więcej)
✅pół opakowania owsiano-kakaowych serduszek 4 heart

 

Wszystkie składniki dokładnie zmiksować i przełożyć do miseczki.
Z góry ozdobić ulubionymi owocami i serduszkami.

Smacznego!

A jakie jest Wasze ulubione smoothie bowl? Podzielcie się inspiracjami w komentarzu 🙂

 

O autorze:

Ania – na co dzień pracuje dla marki Incola i pogłębia wiedzę na temat diety bezglutenowej. W wolnych chwilach uwielbia opracowywać i przyrządzać przepisy na proste w wykonaniu śniadania i desery, będące alternatywą dla niezdrowych słodyczy. Wszystko to w trosce o zdrowie, a zarazem pomoc łakomczuchom w utrzymaniu szczupłej sylwetki 🙂

Ania prowadzi konto na intagramie @fit_sweet_idea.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × trzy =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.