INCOLA NA KONFERENCJI XIII MIĘDZYNARODOWEGO DNIA CELIAKII – WROCŁAW 2018

W sobotę 10 marca 2018 mieliśmy przyjemność gościć na konferencji organizowanej przez Oddział Wrocławski Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Wydarzenie odbyło się z okazji XII międzynarodowego dnia celiakii oraz X-lecia działania Oddziału we Wrocławiu.

Dla Odwiedzających, którzy mieli okazję wysłuchać ciekawych i merytorycznych wykładów na temat diety bezglutenowej przygotowaliśmy niespodziankę. Czekało na nich aż 200 zestawów startowych z naszymi produktami. Dodatkowo, dzięki przygotowanej przez nas degustacji (6 rodzajów świeżo wypieczonego chleba, 4 ciast i przekąsek) wszystkie osoby mogły bliżej poznać produkty oferowane przez INCOLA.

Dziękujemy za liczne przybycie, wszystkie rozmowy i sugestie oraz zapowiadamy, że nie jest to ostatnia okazja na spotkanie z nami 🙂 Planujemy bowiem odwiedziny w kolejnych miastach.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

zespół Incola

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − piętnaście =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.