MINI CAKE BROWNIE W SKLEPACH ŻABKA

Z przyjemnością informujemy, że mini cake Brownie są dostępne w sprzedaży w sklepach sieci Żabka od 4  –  17 kwietnia 2018 r.

W związku z dużym zainteresowaniem i bardzo pozytywnymi opiniami odnośnie naszych Mini Serduszek Brownie, które pojawiły się w Żabce w ofercie limitowanej z okazji Walentynek, postanowiliśmy wprowadzić ciastko do stałej oferty Incola:

✅ ten sam smak

✅ nowe opakowanie

✅ nowy kształt

Brownie, to jednoporcjowe ciasto eksplodujące intensywnym smakiem czekolady. Charakteryzuje się lekko popękaną skórką i ma przyjemnie wilgotną konsystencję. Idealne jako szybkie osłodzenie chwili w pracy, szkole czy w podróży.

Pozdrawiamy,

Zespół INCOLA

2 Komentarze

  • Agnieszka Dodano 21 października 2018 17:35

    Dziękujemy za możliwość zakupu takich produktów w Żabce. Troje moich dzieci wreszcie doczekało się produktu – pysznego :), który mogą kupić w osiedlowym sklepie, tak jak ich rówieśnicy. Bardzo dziękujemy

    • Incola gluten free Dodano 23 października 2018 14:31

      Bardzo cieszą nas takie komentarze. Mamy nadzieję, że już niebawem będzie tych produktów jeszcze więcej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − sześć =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.