ZESPÓŁ INCOLA NA TARGACH WORLDFOOD WARSAW – WARSZAWA 2018

W dniach 10-12 kwietnia 2018 r. mieliśmy przyjemność zaprezentowania oferty produktów Incola na targach World Food Warsaw, które odbyły się w halach EXPO XXI w Warszawie.

Przygotowania, jak i uczestnictwo wymagało od nas dużego zaangażowania ale jest kolejny krok do zrealizowania naszej misji, którą jest dotarciedo każdego miejsca, gdzie pożądane są produkty bezglutenowe. Zdajemy sobie sprawę, iż do realizacji tego celu istotne jest popularyzowanie produktów także wśród dystrybutorów.

Bardzo cieszy nas, że oferta, którą zaprezentowaliśmy spotkała się z pozytywnym odbiorem i pozostaje tylko jedno… wypatrujcie nowych informacji 🙂

Zespół Incola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − dziesięć =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.