Bezglutenowy piknik rodzinny – Leszno 2018

W dniu 26 maja 2018 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pikniku zorganizowanym przez największą bezglutenową blogerkę w Polsce – Bezglutenową Mamę.
Wydarzenie odbyło się w Lesznie z okazji II Wielkopolskiego Dnia Diety Bezglutenowej i zarejestrowało się na nie ponad 500 osób.

Oprócz licznych rozrywek, program obfitował również w ważne wykłady, szczególnie cenne dla osób, które są na początku drogi z dietą bezglutenową. Na terenie pikniku postawiono budkę, gdzie dla Uczestników oferowano bezglutenowe hot-dogi, które przygotowywane były z bułek Hot-Dog Incola.

Zespół Incola cały czas był do dyspozycji odwiedzających i oferował szeroką degustację produktów oraz bezpłatne zestawy startowe z najnowszymi produktami. Na koniec pikniku pięciu szczęśliwców odebrało zestawy produktów Incola wygrane w losowaniu.

Bardzo dziękujemy za spotkanie i tak wielkie zainteresowanie, w szczególności naszymi mini Brownie oraz bułkami do hot-dogów. Przeszło ono wszelkie nasze oczekiwania 🙂

Do zobaczenia za rok!

Zespół Incola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + osiem =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.