PIECZYWO INCOLA ZWYCIĘZCĄ W KONKURSIE NA NAJSMACZNIEJSZE PIECZYWO BEZGLUTENOWE 2018!

Bardzo miło nam ogłosić, że dzięki Waszym głosom świeży chleb z ziarnami Incola został wybrany jako

Najsmaczniejszy chleb bezglutenowy 2018 roku w kategorii chlebów o przedłużonej trwałości.

Dodatkowo nasz chleb Vitalfit ciemny z ziarnami, który wszedł do sprzedaży w listopadzie 2017 r., zajął III miejsce w tej samej kategorii.

Jest to dla nas niezwykle cenne, tym bardziej, że w konkursie brali udział również najwięksi producenci żywności bezglutenowej, a ocena należała do Was – do konsumentów!

Z każdy głos i wszystkie słowa, które usłyszeliśmy od Was po rozdaniu nagród jesteśmy bardzo wdzięczni i obiecujemy, że w kolejnych edycjach zrobimy wszystko, by te sukcesy powtórzyć 🙂

Chleb, który zajął I miejsce – Chleb świeży z ziarnami  można zakupić w sklepach sieci Żabka i Freshmarket.

Chleb, który zajął III miejsce – Chleb Vitalfit ciemny z ziarnami zakupicie m.in. w sklepach Carrefour, Kuchnie Świata.

Więcej adresów znajdziecie w zakładce GDZIE KUPIĆ.

Zespół INCOLA

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + 20 =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.