ZESPÓŁ INCOLA NA TARGACH GLUTEN FREE EXPO – WARSZAWA 2018

W dniach 15-16 czerwca 2018 r. mieliśmy przyjemność spotkać się z Wami na największym święcie bezglutenowym w Europie Środkowej i Wschodniej, czyli targach Gluten Free EXPO. Wydarzenie było organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej i odbyło się w Centrum Targowo-Kongresowym.

Przyznamy, że to z jakim zainteresowaniem spotkaliśmy się z Waszej strony, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania 🙂

Przygotowaliśmy:

  • 500 zestawów startowych z naszymi produktami,
  • degustację m. in. naszego mini brownie, które weszło do stałej sprzedaży w sklepach Żabka
  • sprzedaż produktów Incola w bardzo preferencyjnych cenach
  • animacje dla dzieci wraz z robieniem kanapek

Niezwykłym wyróżnieniem stało się dla nas, że dzięki Waszym głosom nasz świeży chleb z ziarnami zajął I miejsce w konkursie na najsmaczniejsze pieczywo bezglutenowe 2018 w kategorii pieczywo tradycyjne o przedłużonej trwałości. Za to nasz chleb Vitalfit ciemny z ziarnami zajął III miejsce w tej samej kategorii. Bardzo dziękujemy za każdy oddany głos!

(więcej o konkursie przeczytacie w aktualności: Pieczywo Incola zwycięzcą w konkursie na najsmaczniejsze pieczywo bezglutenowe 2018 !)

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Zespół Incola

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + dwanaście =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.