Konkurs wakacyjny Incola

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na funpage`u Incola! Link do konkursu TUTAJ

Do wygrania:
 paczka pieczywa i wyrobów cukierniczych Incola o wartości 100 zł 
 3 nagrody specjalne o wartości min. 30 zł 

Zasady:
 kup w dowolnym sklepie ŻABKA – mały wielki sklep  wybrany produkt Incola (chleb świeży z ziarnami 🍞 lub mini cake Brownie 🍫)
 dodaj w komentarzu zdjęcie z zakupionym produktem Incola 📸
 napisz w komentarzu „Dlaczego produkty Incola dostępne w sklepach Żabka idealnie sprawdzają się na wakacjach 
Na zgłoszenia czekamy do 29 lipca, g: 23:59 


Regulamin dostępny -> http://bit.ly/regulamin_wakcyjnego_konkursu

Przypominamy, że od 11.07-24.07.2018 r. mini Brownie i chleb świeży z ziarnami kupicie w sklepach Żabka w promocyjnych cenach!

 

Zespół INCOLA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × dwa =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.