Mini biszkopciki z owocami

Szybkie w przygotowaniu bezglutenowe i bezlaktozowe mini biszkopciki z owocami. Przyjemnie puchate i delikatne, a dzięki owocom niesamowicie świeże i wilgotne.  Przygotuj je ze swoimi ulubionymi owocami!

Składniki:

✅ 4 jajka
✅ szczypta soli
✅ 70g erytrytolu
✅ 70g mąki amarantusowej INCOLA
✅ 70g mąki ziemniaczanej
✅ 300g owoców (np. maliny, jeżyny, borówki)

Przepis:

  1. Białka ubić z solą na sztywno, pod koniec dodać erytrytol. Następnie dodać żółtka i zmiksować. Obie mąki przesiać do masy i delikatnie wymieszać łyżką.
  2. Gotowym ciastem ponapełniać foremki na muffinki do 3/4 wysokości i na górze każdej babeczki poukładać owoce. Piec ok. 25 min w 180°C.

O autorze:

Paulina z powodu alergii od kilku lat przebywa na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej. Od tego czasu piecze słodkości i dowodzi, że eliminowanie niektórych produktów z diety wcale nie musi oznaczać końca świata 😊 Tworzy przepisy bez glutenu, bez laktozy, wegańskie oraz tradycyjne – każdy znajdzie coś dla siebie.

Paulina prowadzi profil na Instagramie – @paulalovesparis.

1 Komentarz

  • Legard Dodano 12 września 2018 12:47

    …niebo w gębie…
    😋

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × jeden =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.