Zespół Incola na bezglutenowej konferencji – Poznań 2018

20 października 2018 r. przedstawiciele zespołu Incola spotkali się z Wami osobiście – tym razem okazją była konferencja pt: „Choroba trzewna – jak diagnozować, jak leczyć?”, która odbyła się w Poznaniu.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie na nasze stoisko, gdzie mogliście zdegustować nasze produkty i odebrać bezpłatny zestaw startowy z produktami Incola.

Ponad to, każda z osób mogła zgłosić się po hot-doga, które wykonywane były z bułek hot-dog Incola – po raz kolejny zaskoczyliście nas zainteresowaniem tym produktem 🙂

 

Mamy nadzieję, że konferencja była dla Was źródłem inspiracji i z niecierpliwością czekacie na kolejną 😉

Planujemy spotkać się z Wami już 17 listpada 2018 r. w Białymstoku!

Zespół INCOLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 17 =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.