Zespół INCOLA na konferencji w Białymstoku – listopad 2018

Kolejny, pracowity weekend za nami!

17 listopada 2018 r. zespół Incola zawitał w Białymstoku na konferencji „Żyj szczęśliwie z celiakią”.
Była to okazja do zaznajomienia się z nami i naszymi produktami. Ponadto każdy Uczestnik otrzymał od Organizatorów ogromne torby z bezglutenowymi produktami.
W torbach skryły się również nasze produkty tj. chrupaki, drożdżówka, kajzerki i chleby 🙂

Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy naszą nowość chrupaki o smaku cebulowym, które spotkały się z bardzo pozytywnymi opiniami. Najczęściej wymienianymi zaletami chrupaków był krótki skład, brak alergenów i smak zbliżony do chipsów cebulkowych.  Uczestnikom w oko wpadły również nowe i czytelne opakowania 🙂

 

Dziękujemy, że byliście z nami i mamy nadzieję, że kolejne spotkania będą równie owocne 🙂

Zespół INCOLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 11 =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.