Chrupiące kanapeczki ze słodkim hummusem

Chrupiące kanapeczki z zaskakującym nadzieniem ze słodkiego hummusu – pomysł na bogaty w białko, oryginalny lunch. 

Baza kanapeczek: 

✅ BEZGLUTENOWE CHRUPAKI NATURALNE INCOLA

Hummus czekoladowo-piernikowy:

✅puszka ciecierzycy
✅syrop klonowy/daktylowy
✅tahini/masło orzechowe
✅pół tabliczki czekolady/kakao – cynamon, przyprawa do piernika

Hummus owocowy:

✅puszka ciecierzycy
✅miód/syrop klonowy
✅ tahini/masło orzechowe
✅proszek z liofilizowanej żurawiny/truskawki/maliny (jeżeli nie masz proszku to śmiało można dodać dżem)

 

Wszystkie składniki blendujemy na gładka masę. Proporcje poszczególnych składników dobieramy według własnych preferencji. Można też dodać do hummusów kilka kropel soku z cytryny.

O autorkach:

Angelika i Monika – siostry dzielące miłość do sportu, zdrowego jedzenia i datę urodzenia 🙂 Mają słabość do wszelakich słodkości, ich blog pełen jest pomysłów na zdrowe i piękne desery.

Angelika i Monika prowadzą swoje konto na instagramie @candypandas.pl oraz blog candypandas.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × jeden =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.