Bezglutenowe wafelki kokosowe a’la Princessa

Komu nie brakuje lata? Leciutkie wafelki z pysznym kokosowym kremem pomogą na chwilę zapomnieć o mroźnej aurze!

Składniki:
✅ 1 opakowanie chrupaków naturalnych bez cukru INCOLA
✅ 1 skyr naturalny
✅ 4-5 łyżek wiórków kokosowych
✅ 4 łyżki mleka kokosowego w proszku (można zastąpić większa ilością wiórków kokosowych)
✅ 1 miarka waniliowej odżywki białkowej*
✅ słodzidło (ilość wedle uznania)
✅ ewentualnie aromat

*odżywkę możemy pominąć

  1. Skyr, mleko kokosowe w proszku, odżywkę, słodzidło i aromat wymieszać dokładnie w miseczce.
  2. Wiórki kokosowe zblendować lub lekko zmielić i dodać do uprzednio wymieszanej masy.
  3. Wafelki przełożyć masą (najlepiej zrobić 3-warstwowe).
  4. Włożyć do zamrażarki na około 30-40 min.  Można pozostawić w zamrażarce na dłużej (wtedy po wyjęciu wystarczy chwilę odczekać).

 

Smacznego ❤️

 

O autorze:

Klaudia – studentka dietetyki, kochająca kulinarne przygody. Łączy zdrowie ze smakiem oraz szczupłą sylwetką. Tworzy przepisy na zdrowe alternatywy ciast i FIT słodycze, które nie tylko cieszą oko, lecz także podniebienie. Twoje kubki smakowe oszaleją ze szczęścia! Masz to jak w banku!🙂

Klaudia prowadzi konto na intagramie @zdrowakaloria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + osiem =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.