Mini Serce Brownie – słodka walentynka już w sklepach sieci Żabka

Z przyjemnością informujemy, że Mini Serduszka Brownie są już dostępne w sklepach Sieci Żabka!🐸🐸🐸

Będą na Was czekać od 30 stycznia do 19 lutego! Szukajcie ich również w sklepach Carrefour od 11 lutego🤗❤️ 🍫

Podaruj to wilgotne, szalenie czekoladowe Serduszko bliskiej osobie (polecamy kupić jedno dla siebie, są tak pyszne, że może obdarowany nie będzie chciał się podzielić 🥰☺️)

 

Tak jak wszystkie nasze produkty, serduszka mają licencjonowany znak Przekreślonego Kłosa na opakowaniu i są odpowiednie dla osób cierpiących na celiakię.

Numer rejestracyjny: PL-087-047.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + jeden =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.