Sernik waniliowo

Kremowy fit sernik na kakaowym spodzie z kwaskowatą, porzeczkową nutą poleca się na spotkania rodzinne i leniwe popołudnia przy kawie.

Składniki:

Spód:

✅ 100g MĄKI RYŻOWEJ INCOLA
✅ 2 łyżki kakao
✅ 50g oleju kokosowego
✅ 5 łyżek erytrolu
✅ cynamon

Masa:

✅ 700g twarogu
✅ 5 łyżek erytrolu
✅ łyżeczka proszku do pieczenia
✅ 35g budyniu waniliowego
✅4 jajka

 

  1. SPÓD: Wszystko połączyć, zagnieść i wyłożyć na spód blachy. Piec ok. 15 minut w 175 stopniach.
  2. MASA:Białka ubić, resztę składników połączyć. Na koniec wymieszać z białkami i przelać do formy. Piec ok. 40 minut w 175 stopniach. Na koniec zostawić w piekarniku do ostygnięcia.
  3. Po wystudzeniu wierzch sernika posmarować porzeczkową konfiturą, bądź dżemem.

O autorze:

Oliwia – Młoda głowa pełna pomysłów na oryginalne, pełne smaku desery, przekąski, makarony, tarty… Z uśmiechem zaraża energią i miłością do zdrowego jedzenia 🙂

Oliwia prowadzi swoje konto na instagramie @fit.oli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + 14 =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.