Relacja z Międzynarodowego Dnia Celiakii – Warszawa 2019

W sobotę 25 maja 2019 zespół Incola miał przyjemność uczestniczyć w organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Celiakii.

Jako producent produktów bezglutenowych, mieliśmy kolejną okazję do bezpośredniego spotkania się z osobami na diecie bezglutenowej, wsłuchania się w ich potrzeby i rozwiewania wszelkich wątpliwości związanych z produktami bez glutenu.

W niespełna 45 minut rozdaliśmy 100 darmowych zestawów startowych, które zawierały nasze nowości: bezglutenowy MIX BROWNIE, wegańską i bez alergenów drożdżówkę a’la chałka z czekoladą i bezglutenowe kajzerki.

Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu, które odbędzie się już 15 czerwca w Lesznie!

Zespół INCOLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + osiem =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.