Kongres rynku FMCG 2019 – relacja

W dniach 28-29 maja zespół Incola miał przyjemność zaprezentować swoje produkty bezglutenowe w Warszawie. Kongres rynku FMCG jest to największe wydarzenie w Polsce dedykowane branży handlowej, spożywczej i drogeryjnej.

Uczestnictwo w wydarzeniu dało nam możliwość porozmawiania z osobami decyzyjnymi największych przedsiębiorstw, zaprezentowania im naszych produktów bezglutenowych oraz podzielenia się ekspercką wiedzą na temat rosnącego rynku produktów bezglutenowych. Bezcennymi wartościami jest pozyskanie nowych kontaktów biznesowych oraz informacje zwrotne dotyczące naszych wyrobów. Szczególny nacisk położyliśmy na promocję nowego produktu tj. bezglutenowy Mix Brownie oraz linii produktów wegańskich.

Z zadowoleniem możemy powiedzieć, że przełamaliśmy paradygmat smaku produktów bezglutenowych. Produkty Incola smakiem nie odstają od glutenowych odpowiedników, dzięki temu zainteresowanie naszą propozycją asortymentową wśród uczestników było naprawdę duże.

Zespół INCOLA 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − siedem =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.