BEZGLUTENOWY PIKNIK – LESZNO 2019

W sobotę 15 czerwca 2019 r. już drugi raz Zespół Incola uczestniczył w bezglutenowym pikniku rodzinnym w Lesznie, organizowanym przez Bezglutenową Mamę.

Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji! Były to darmowe zestawy startowe z produktami Incola, a w nich m.in. nowość bezglutenowy Mix Brownie do samodzielnego wypieku oraz wegańska drożdżówka a’la chałka z czekoladą. Nie zabrakło również degustacji wegańskich chrupaków i bezglutenowych chlebów oraz budki z hot-dogami z bułek Incola.

Ponadto z okazji pikniku udzielaliśmy instrukcji jak przez tydzień dokonać zakupów online na produkty Incola w atrakcyjnych cenach i z darmową wysyłką.

Bardzo dziękujemy za tak ciepły odbiór naszej marki i tak duże zainteresowanie zakupami.

 

Do zobaczenia w przyszłym roku! Tymczasem zapraszamy do oglądnięcia kilku zdjęć.

Zespół INCOLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + dwanaście =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.