PROMOCJA – KAJZERKI INCOLA W SKLEPACH ŻABKA!

Akcja promocyjna na kajzerki Incola, która odbyła się w kwietniu, spotkała się z tak dużym zainteresowaniem z Waszej strony, że postanowiliśmy ją powtórzyć 🙂

Nasze bezglutenowe kajzerki INCOLA, które dosłownie podbiły Wasze serca, znajdziecie ponownie w sklepach Żabka w dniach 17.07- 30.07.2019 r.

Dokładamy wszelkich starań, aby bułki trafiły do każdego sklepu Żabka w całej Polsce. Pamiętajcie jednak, że bardzo dużo zależy od Was ❤ Pytajcie właścicieli sklepów i sprzedawców, ponieważ każdy sklep ma możliwość zamówić bezglutenowe bułki 🙂

Dla osób, które jeszcze ich nie próbowały, mamy kilka opinii, które znaleźliśmy w internecie. Zapraszamy do przeglądnięcia:

Zespół INCOLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × trzy =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.