Sernikowe babeczki

Serowe fit babeczki – miniserniczki, to waniliowa warstwa na czekoladowym, kruchym spodzie i do tego maliny. Idealny deser dla osób ceniących zdrowe słodycze 🙂

Składniki:
Spód:
✅ 80g mąki jaglanej INCOLA
✅ 1 jajko
✅ 2 łyżki ksylitolu
✅ 50 g oleju kokosowego
✅ 2 łyżeczki kakao

Sernik:
✅ 1 jajko
✅ 1 łyżeczka proszku do pieczenia
✅ 150  g twarogu
✅ 100 g jogurtu naturalnego
✅ 15 g budyniu waniliowego
✅ 4 łyżki ksylitolu
✅ maliny

  1. SPÓD: jajko, kakao, ksylitol i mąkę wymieszać z rozpuszczonym olejem kokosowym. Przełożyć na spód silikonowych foremek.
  2. SERNIK: wszystko dokładnie zblendować na gładką masę i przelać do foremek. Na wierzch ułożyć maliny i piec ok. 25 minut w 180°C.

 

O autorze:

Oliwia – Młoda głowa pełna pomysłów na oryginalne, pełne smaku desery, przekąski, makarony, tarty… Z uśmiechem zaraża energią i miłością do zdrowego jedzenia 🙂

Oliwia prowadzi swoje konto na instagramie @fit.oli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 2 =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.