NOWE, BEZGLUTENOWE CRUNCHY I BUŁKI PITA W SKLEPACH AUCHAN!

Wiosenne, bezglutenowe i wegańskie nowości Incola od końca kwietnia 2020 dostaniecie w sklepach Auchan! Truskawkowe Crunchy (bez cukru!), już teraz dostępne w sprzedaży internetowej.

 

Zawsze wsłuchujemy się w Wasze potrzeby, a te ostatnio brzmiały:

„- fajnie jakby było dostępne jakieś śniadaniowe musli ale bez dodatku cukru” albo ” – potrzebujemy produktów bez mleka i bez jaj”. Tak więc – stało się!

Przedstawiamy Wam nasze wiosenne nowości, które są idealne dla osób na diecie bezglutenowej oraz wegan. Obydwie są całkowicie wolne od wszelkich alergenów!

 

Nowe crunchy 4 ziarna z truskawkami jest extra chrupiące, ma bardzo prosty skład i nie zawiera cukru. Ziarna połączone są syrop ryżowym.

Już niebawem dostaniecie je w sklepach Auchan, a już teraz dostępne jest w sprzedaży internetowej:

➡ ALL4CELIAC -> klik

➡SMAKI DIET -> klik

➡ PRODUKTY-BEZGLUTENOWE.PL -> klik

➡ SKLEP-ZDROWIA.EU -> klik

 

Bezglutenowe i wegańskie bułki pita to bułka zupełnie pozbawiona alergenów, która można przeciąć w poprzek na pół lub naciąć na boku. Pusta przestrzeń w środku sprawia, że stworzy ona idealną kieszonkę, w sam raz do napełnienia ulubionym farszem. Odpieczona wcześniej w piekarniku staje się chrupiąca i jest fantastyczna do przygotowania szybkiego obiadu lub kolacji.

Już wkrótce będzie dostępna w sklepach Auchan i w sklepie internetowym ALL4CELIAC -> klik.

O kolejnych punktach dystrybucji poinformujemy niebawem!

 

Zespół INCOLA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 5 =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.