Bezglutenowe chleby Incola najsmaczniejsze według konsumentów!

Z ogromną radością informujemy, że w ogólnopolskim głosowaniu online, konsumenci wyłonili najlepszy chleb bezglutenowy! Dwa pierwsze miejsca zajęły nasze chleby bezglutenowe Incola.

W tegorocznej edycji konkursu na Najsmaczniejsze pieczywo bezglutenowe 2020, aż dwa miejsca na podium, zajęły nasze bezglutenowe chleby:

Konkurs organizowany jest co 2 lata przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i Osób na Diecie Bezglutenowej.

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu można znaleźć TUTAJ.

 

Pieczywo Incola Liderem smaku 2018 i 2020!

Tym samym utrzymujemy tytuł Lidera Smaku w kategorii chlebów o przedłużonej trwałości! Nasz chleb świeży z ziarnami zdobył I miejsce również w edycji konkursu, która odbył się w 2018 r. i w tym roku obronił swój tytuł, lecz tym razem dołączył do niego nie mniej popularny chleb z maczkiem.

Nagroda jest dla nas tym bardziej cenna, iż głosowanie prowadzone jest przez samych Konsumentów, a w konkursie startowało również pieczywo naszych największych konkurentów. Jest to dla nas dowód uznania ze strony Konsumentów i motywacja do tworzenia kolejnych nowości specjalnie dla nich!

Gdzie kupić bezglutenowy chleb Incola?

Świeży chleb z ziarnami znajdziecie w sklepach Żabka (200 g).
Świeży chleb z ziarnami oraz z maczkiem w gramaturze 350 g, znajdziecie w sklepach Auchan, Carrefour, Kuchnie Świata, Stefa Diet oraz w ciągłej sprzedaży internetowej. Zapraszamy do naszej zakładki GDZIE KUPIĆ.

Przypominamy, iż ogromny wybór naszego pieczywa jest dostępny w naszym stacjonarnym Sklepie Firmowym INCOLA w Krakowie – więcej o nim przeczytacie TUTAJ.

 

Wyniki konkursu – edycja 2018 r.

O wynikach konkursu z edycji 2018 można przeczytać w artykule Pieczywo Incola zwycięzca w konkursie na najsmaczniejsze pieczywo bezglutenowe 2018!

 

Bardzo dziękujemy za każdy oddany głos, oraz uznanie jakim obdarzyliście nasze bezglutenowe produkty!

 

Zespół INCOLA

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.