Nowe, codzienne pieczywo Incola – bezglutenowy chleb jasny i ciemny

W bezglutenowej ofercie Incola pojawiły się dwa nowe chleby, które idealnie sprawdzą się na co dzień, w praktycznych opakowaniach 200g:

  • Bezglutenowy chleb jasny 200g – bez laktozy, wysoka zawartość błonnika i niska zawartość cukrów. Smak i struktura klasycznego, białego chleba 🙂
  • Bezglutenowy chleb ciemny 200g – bez laktozy, będący źródłem błonnika. Idealna propozycja dla osób, które lubią smak ciemnego, miękkiego pieczywa.

Nowe chleby są już dostępne w sprzedaży i dedykowane są dla sklepów detalicznych:

www.sklep-zdrowia.eu

www.chili24.pl

Już niebawem podamy więcej lokalizacji 🙂

Zespół INCOLA

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.