BEZGLUTENOWE PRODUKTY INCOLA W SKLEPACH TWÓJ MARKET. PROMOCJA!

Świetna wiadomość dla osób z województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego! 🙂 Przez cały czerwiec trwa promocja 3 + 1 na nasze 2 chleby:

✅ bezglutenowy chleb świeży z ziarnami 350 g

✅ bezglutenowy chleb świeży z maczkiem 350 g

 

Czy wiesz że…

Chleb świeży z ziarnami wygrał konkurs na NAJSMACZNIEJSZE PIECZYWO BEZGLUTENOWE 2020 według konsumentów?

Za to chleb z maczkiem zajął II miejsce w tym samym konkursie ! Więcej przeczytasz w artykule: Bezglutenowe chleby Incola najsmaczniejsze według konsumentów! 

 

Dodatkowo przy okazji możecie tam szukać makaronu Penne i Spaghetti, mąki kasztanowej oraz płatków gryczanych!

 

Bezglutenowe produkty Incola w sklepach Twój Market

Bezglutenowe produkty Incola w sklepach Twój Market

Zespół INCOLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 − 4 =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.