Pierogi najlepsze

Dla osób, które wiedzą jak trudno jest zrobić bezglutenowe pierogi, mamy niespodziankę. Z mixem uniwersalnym już zawsze ciasto będzie wychodzi idealnie! Spróbujcie koniecznie!

Składniki (1 porcja):

100 g mixu uniwersalnego Incola
2 łyżki oleju
1 jajko
25-30 ml ciepłej wody

Przygotowanie:

  1. Wszystkie składniki włożyć do miski i rozmieszaj szybkimi ruchami za pomocą łyżki, aż do uzyskania gładkiej konsystencji. Nie wyrabiaj!
  2. Tak rozmieszane ciasto rozłóż na stolnicy, rozwałkuj i wykrój kółka (np. za pomocą szklanki). Na środku każdego z nich nałóż ulubiony farsz, złóż na pół, a następnie mocno zalepiaj brzegi palcami.
  3. Do gotującej, osolonej wody dodaj pierogi i gotuj je około 5 minut od momentu wypłynięcia. Długość gotowania jest zależna od grubości ciasta.

Smacznego!

1 Komentarz

  • Natalia Dodano 9 grudnia 2021 19:10

    Rewelacyjny przepis. Polecam ciasto mega elastyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + 6 =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.