Placki racuchy

Szybkie w przygotowaniu placki, które idealnie sprawdzą się jako śniadanie lub podwieczorek. Świetnie smakują polane czekoladą lub posypane cukrem pudrem.

Składniki (6 szt):

✅ 50 g mixu uniwersalnego Incola
✅ 1 łyżka cukru
✅ 1 łyżka oleju
✅ ½ łyżeczki bezglutenowego proszku do pieczenia
✅ 1 jajko
✅ 120 ml kefiru lub jogurtu naturalnego

Przygotowanie:

Włóż do miski wszystkie składniki i mieszaj do czasu uzyskania jednolitej konsystencji (bez grudek).

OPCJONALNIE: Na koniec do ciasta można dodać pokrojone na małe kawałki jabłko lub borówki. Wymieszać. Smażyć na rozgrzanej patelni z obydwóch stron na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − dziesięć =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.