Chleb wegański – pierwszy niekrojony! Dłuższa świeżość, lepszy smak

Zbliża się koniec roku, a nam nie brakuje powodów do dumy 🙂 Na rynku właśnie ukazał się nasz nowy chleb, który jest zupełnie inny niż pozostałe chleb w naszej ofercie. Czym się wyróżnia i gdzie go kupić? Przeczytacie poniżej 🙂

Co wyróżnia chleb wegański niekrojony Incola?

✅ pierwszy chleb bezglutenowy w ofercie Incola, który jest wolny od wszelkich alergenów. To sprawia, że jest idealny także dla wegan.
✅ okrągły i niekrojony bochenek. Jest pierwszym chlebem o okrągłym kształcie i  w formie niekrojonej. Przechowywanie go w całości sprawia, że dłużej pozostaje świeży i miękki po rozpakowaniu.
✅ innowacyjna receptura z dodatkiem suchego zakwasu ryżowego nadaje mu unikalny smak!

Skład i wartości odżywcze poznacie TUTAJ.

 

Gdzie kupić?:

➡ w naszym sklepie firmowym w Krakowie. Do końca listopada 2020 obowiązuje promocja 2+1
www.smakidiet.pl – zapraszamy do skorzystania z promocji 3+1TUTAJ
➡ zapraszamy do obserwowania naszego Facebooka – tam na bieżąco będziemy ujawniać kolejne punkty dystrybucji.

 

Pozdrawiamy!
Zespół INCOLA
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + szesnaście =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.