NOWY BEZGLUTENOWY CHLEB WEGAŃSKI DOSTĘPNY W CARREFOUR

Grudzień rozpoczynamy świetnymi nowinami! Nasz nowy chleb znajdziecie w sklepach Carrefour w całej Polsce! Czym tak naprawdę wyróżnia się nowy chleb od Incola?


✅ Niekrojony – dłużej zachowuje świeżość po otwarciu opakowania
✅ Wolny od wszelkich alergenów!
✅ Unikalny, okrągły kształt bochenka
✅ Innowacyjna receptura z dodatkiem suchego zakwasu ryżowego

A poza tym miękki i nie kruszy się przy krojeniu. Możesz go pokroić na bardzo cienkie kromki i nie obawiać się, że się rozpadną po nałożeniu składników 🙂

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na naszej stronie – TUTAJ

Znajdź sklep Carrefour blisko Ciebie – TUTAJ.

 

DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPACH INTERNETOWYCH

Dla osób, które preferują zakupy z domu lub nie mają w swoim zasięgu Carrefour`a, odsyłamy do sklepów internetowych.

 

Zespół INCOLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + osiem =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.