ŁAP OKAZJE I PROMOCJE NA GRUDZIEŃ – BEZGLUTENOWE PRODUKTY INCOLA

HoHoHo! Grudzień, to nie tylko zakupy świąteczne ale i miesiąc świetnych okazji, które warto wykorzystać do zrobienia bezglutenowych i pysznych zapasów! Sprawdź co czeka na Was przez cały grudzień. 

 

STACJONARNY SKLEP FIRMOWY W KRAKOWIE

Przez cały grudzień trwa promocja -30% na wszystkie mąki bezglutenowe Incola. Sprawdź jakie propozycje mamy w ofercie – KLIK.

____________________________________________________________________________________________________

www.chili24.pl

www.chili24.pl

W Chili24.pl świąteczne promocje, których nie znajdziesz nigdzie indziej!:

➡ 3+1 GRATIS na bezglutenowe Panettone z rodzynkami i kandyzowanymi owocami

➡ 3+1 GRATIS na bezglutenowy mix uniwersalny 500 g, z którego bez kłopotu przygotujesz uszka, pierogi, ciastka czy ciasta świąteczne. Przepisów, z którymi stworzysz bezglutenowe pyszności szukaj w naszym akrtykule: 14 przepisów z użyciem bezglutenowego mixu Incola.

____________________________________________________________________________________________________www.sklepbezglutenowy.com.pl

www.sklepbezglutenowy.com.pl

All4celiac pomoże zrobić Wam zapasy na jedne z Waszych, ulubionych chlebów w małych i wygodnych opakowaniach:

➡ 3+1 za 1 grosz na bezglutenowy chleb Vitalfit jasny 200 g

➡ 3+1 za 1 grosz na bezglutenowy chleb Vitalfit ciemny 200 g

____________________________________________________________________________________________________www.sklepbezglutek.pl

www.sklepbezglutek.pl

W sklepie internetowym Bezglutek zaopatrzycie się w nasze najpopularniejsze chleby świeże w dużych opakowaniach 350 g. Przy zakupie w pakiecie 3+1, 1 szt chleba kosztuje około 8 zł. To się opłaca!:

➡ 3+1 GRATIS na bezglutenowy chleb świeży z ziarnami 350 g

➡ 3+1 GRATIS na bezglutenowy chleb świeży z maczkiem 350 g

➡ 3+1 GRATIS na bezglutenowy chleb świeży z kminkiem 350 g

____________________________________________________________________________________________________www.smakidiet.pl

www.smakidiet.pl

Nie wszyscy wiedzą ale www.smakidiet.pl to również sklepy stacjonarne o nazwie Strefa Diet! Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Upoluj nasz HIT! Bezglutenowe kajzerki:

➡ 3+1 GRATIS na bezglutenowe bułki kajzerki 120 g

____________________________________________________________________________________________________

www.frisco.pl

www.frisco.pl

Nie przepadasz za gromadzeniem produktów tego samego rodzaju? Tutaj zachęcamy do skorzystania z największego, spożywczego sklepu internetowego Frisco!:

➡ KUP 3 DOWOLNE PRODUKTY INCOLA, a bezglutenowe bułki śniadaniowe 120 g otrzymasz GRATIS!

Frisco dba o różnorodność 🙂

____________________________________________________________________________________________________

www.singluten.pl

www.singluten.pl

Singluten przez cały grudzień, proponuje Wam promocję na chleb świeży z ziarnami 350 g:

➡ 3+1 GRATIS na bezglutenowy chleb świeży z ziarnami 350 g

 

A Wy, z której promocji skorzystacie najchętniej? Daj znać jak Ci się podoba i co możemy wymyślić dla Ciebie na kolejne miesiące 🙂

Zespół INCOLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × jeden =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.