BEZGLUTENOWE PRODUKTY INCOLA DLA DETALU I HORECA

Grupa REN została dystrybutorem bezglutenowych produktów piekarnicznych Incola. Asortyment obejmuje chleby oraz różne warianty bułek, stworzone specjalnie dla osób ograniczających alergeny i przyjaznych dla wegan.

Już dziś zapraszamy do skorzystania z bezglutenowej oferty GRUPY REN, skierowanej do klientów detalicznych i HoReCa, którzy pragną dotrzeć do produktów sprawdzonych, bezpiecznych i cieszących się uznaniem wśród bezglutenowych konsumentów (czytaj także: Incola zwycięzcą konkursu na Najsmaczniejsze pieczywo bezglutenowe według konsumentów – edycja 2018 i 2020).

Oferta obejmuje produkty:

✅ bez glutenu
✅ bez pszenicy
✅ bez jaj
✅ bez laktozy
✅ bez soi
✅ wegańskie

Firma REN specjalizuje się w obsłudze klientów z kanału HoReCa – dysponuje szeroką ofertą skierowaną do restauracji, hoteli i gastronomii. Dodatkowo posiada w obsłudze kilkanaście tysięcy sklepów detalicznych w całej Polsce. Po więcej informacji zapraszamy na stronę dystrybutorawww.renspj.pl

Zespół INCOLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + trzynaście =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.