ODBIERAJ KODY ZA MAKARONY – PROMOCJA 1.08-30.09.2021 r.

Sierpień i wrzesień, to dla wielu z nas miesiące, w których trudno znaleźć czas i chęci na gotowanie. Powrót z wakacji, przygotowania do nowego roku szkolnego i wysoka temperatura, sprzyjają wybieraniu szybkich i łatwych rozwiązań obiadowych. Jednym z bardziej popularnych i lubianych są makarony!

Przygotowaliśmy dla Was akcję promocyjną na makarony Incola, która potrwa 2 miesiące od 1.08.2021-30.09.2021 r.

W okresie trwania promocji:

  1. Kup 1 dowolny bezglutenowy makaron Incola (pełną ofertę zobaczysz TUTAJ). Zakupu możesz dokonać w dowolnym punkcie sprzedaży online lub e-sklepie.
  2. Zachowaj paragon i zarejestruj go na stronie promocyjnej: www.incola.com.pl/formularz-promocyjny
  3. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz mailowo KOD RABATOWY na zakupy we wskazanych sklepach e-commerce!

Dodatkowo zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga kulinarnego, na którym znajdziecie gotowe i pyszne przypisy z użyciem naszych makaronów!

Zespół INCOLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + jeden =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.