BUŁKI INCOLA W LIDL POLSKA JUŻ OD 13 WRZEŚNIA!

Mamy dla Was doskonałą wiadomość! Nasze bezglutenowe i całkowicie wolne od alergenów bułki pojawią się na półkach wszystkich sklepów Lidl Polska od 13 września!

Już wkrótce wypatrujcie na półkach Lidla naszych czerwonych display’ów, które będą zawierać mix dwóch rodzajów naszych bułek:

  • bułki jasne – więcej informacji TUTAJ
  • bułki ciemne – więcej przeczytasz TUTAJ

W jednym opakowaniu znajdują się dwie sztuki bułek, które są niezwykle miękkie w środku, mają sprężystą strukturę, co sprawia że nie rozpadają się, gdy spróbujecie z nich zrobić kanapki. Co najważniejsze, są przyjazne dla alergików pokarmowych, ponieważ są całkowicie wolne od wszelkich alergenów i w ich składzie nie występuje mąka ryżowa.

Akcja promocyjna będzie trwać  tylko do wyczerpania zapasów, więc musicie się spieszyć! 🙂

Zespół INCOLA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − 1 =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.