Wielka Trasa Śniadaniowa Radio ZET z Incola gluten free

Już 6.09.2021 r. Incola wyrusza w Wielką Trasę Śniadaniową z Radio ZET. Trasa obejmuje 10 lokalizacji w różnych miejscach Polski, gdzie w godzinach porannych wydawane będą pyszne śniadania m.in z użyciem produktów Incola.

Pierwszymi lokalizacjami, które odwiedzimy są:

6.09 poniedziałek Olsztyn

7.09 wtorek Kętrzyn

8.09 środa Grudziądz

9.09 czwartek Starogard Gdański

10.09 piątek Inowrocław

Radio ZET na bieżąco będzie relacjonować wydarzenia z każdego miasta w specjalnym wydaniu Dzień Dobry Bardzo 🙂 Na osoby, które zdecydują się odwiedzić nas osobiście, czekają konkursy z nagrodami, pyszne śniadania przyrządzane przez Szefa Kuchni z produktów Incola, warsztaty kulinarne i wiele innych atrakcji 🙂

Kolejne lokalizacje ujawnimy już wkrótce… Bądźcie z nami!

Śledźcie na bieżąco również oficjalną stronę Radio ZET – TUTAJ.

Zespół INCOLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − dwa =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.