WEGAŃSKA SALSA KANAPKOWA ZE ŚLIWKĄ

Jesienna salsa kanapkowa ze śliwką w roli głównej! Pysznie komponuje się z naszymi bezglutenowymi bułkami 🙂

Składniki:

✅ 1 opakowanie bezglutenowych i wegańskich bułek jasnych INCOLA
✅ 5-6 różnych pomidorów, mogą być czarne, żółte, czerwone
✅ 2 ząbki czosnku
✅ 3 śliwki węgierki
✅ mała cebula
✅ garść liści kolendry
✅ papryczka jalapeno, bez pestek i żeberek
✅ łyżka soku z limonki
✅ 1/2 łyżeczki soli morskiej

Przygotowanie:

  1. Pomidory pokroić w kostkę, przełożyć na patelnię i smażyć. Odparować zawartość wody. Nie martwić się jeśli pomidory będą się przypalać, trzeba cały czas je mieszać. Dzięki temu zyskają dodatkowe walory smakowe! Ostudzić.
  2. Do malaksera włożyć pokrojoną cebulę, śliwki, papryczkę, sok z limonki, kolendrę, czosnek i sól. Zmiksować krótko, tak aby składniki były rozdrobnione, ale nie zmielone.
  3. Następnie dodać ostudzone pomidory. Ponownie zmiksować, dosłownie przez sekundę.
  4. Przełożyć do miseczki i podawać z ulubionym pieczywem bezglutenowym.

Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem − 7 =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.