Konkurs Bezglutenowe Wakacje

Wygraj zestaw piknikowy oraz zapas naszych bezglutenowych produktów!

Konkurs trwa od 15 lipca od godz. 10:00 do 19 sierpnia do godz. 23:59.

Zadanie konkursowe znajduje się na naszym Facebookowym profilu oraz na profilu Incola na Instagramie

Co zrobić, żeby wygrać jedną z 10 nagród?

Oto zadanie konkursowe!

✔ Kup co najmniej dwa produkty marki Incola w dowolnym sklepie i zachować paragon (lista sklepów dostępna jest na stronie internetowej Incola)
✔ Wejdź na fanpage na FB marki INCOLA i znajdź wpis z zadaniem konkursowym. Umieścić w komentarzu odpowiedź na zadanie: opisz lub pokaż jak odpoczywasz i jakie dania przygotowujesz podczas bezglutenowych wakacji!
✔ Lub dodaj na Instagramie jako publiczny post z hasztagiem #bezglutenowewakacje_incola i oznaczeniem profilu Incola, będący odpowiedzią na zadanie: opisz jak odpoczywasz i jakie dania przygotowujesz podczas bezglutenowych wakacji!

Regulamin konkursu

Życzymy udanych wakacji oraz wielu fantastycznych i pysznych potraw bezglutenowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + dziewiętnaście =

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.