Patronackie sklepy internetowe Incoli

W trzech Patronackich Sklepach Internetowych Incoli znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty.

sklepbezglutenowy.com.pl
W sklepie All4Celiac można zakupić wyłącznie bezglutenowe produkty certyfikowane i oznaczone znakiem Przekreślonego Kłosa. Każdy z nich jest bezpieczny dla osób na diecie bezglutenowej. Oferta jest systematycznie rozszerzana w celu zaspokojenia potrzeb zgłaszanych przez klientów. Każdy produkt jest weryfikowany przed wprowadzeniem go do stałej oferty.

schowekzdrowia.pl
Stacjonarny sklep Schowek Zdrowia mieści się w Warszawie na Alei Krakowskiej 274. Schowek Zdrowia oferuje szeroką gamę zdrowej żywności. W swoim asortymencie ma ciekawe pozycje bezglutenowe, ale również wegańskie i bez cukru.

sklepbezglutek.pl
Sklep z bezglutenowymi produktami, który powstał po 6 latach od zdiagnozowania celiakii u jego właścicielki. W ofercie są tylko najlepsze i bezpieczne produkty dla osób, które nie mogą spożywać glutenu.

Skontaktuj się z działem sprzedaży:

Dyrektor Handlowy
Tomasz Kliś
tel: +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Manager ds. Rozwoju Rynku
Piotr Palewicz
tel. +48 537 820 221
e-mail:ppalewicz@gfsp.pl

Export Manager
Łukasz Gałka
tel. +48 577 513 700
e-mail: lgalka@gfsp.pl

Dział Zamówień
Ewelina Kopiczko
tel. +48 530 611 120
e-mail: zamowienia@gfsp.pl

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.