Sieci handlowe – adresy

ŻABKA I FRESHMARKET
Nasz bezglutenowy chleb z ziarnami 200 g i bezglutenowe bułki kajzerki są dostępne w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. Sieć posiada około 6000 placówek w całej Polsce. Adresy wszystkich sklepów są dostępne na stronie Żabki w lokalizatorze sklepów.

AUCHAN
Nasze wegańskie i bezglutenowe bułki Vitalfit z ziarnami są dostępne w hipermarketach Auchan w całej Polsce. Lokalizator sklepów dostępny tutaj.

CARREFOUR
Carrefour to sieć sklepów zlokalizowanych w całej Polsce. Wybrane pozycje z naszej oferty, z kategorii pieczywo i ciasta, dostępne są w stałej sprzedaży. Lista placówek Carrefour z ofertą produktów Incola dostępna jest tutaj.

MAKRO
Makro to sieć hal zlokalizowanych w całej Polsce. Jest to idealne miejsce, aby zrobić zakupy hurtowe do sklepu lub dla osób, które mają zarejestrowaną działalność gospodarczą. Lista blisko 30 sklepów z ofertą produktów Incola dostępna jest tutaj.

KUCHNIE ŚWIATA
Kuchanie Świata to sieć delikatesów, która posiada rozwiniętą ofertę marki Incola. Sklepy zlokalizowane są w wybranych centrach handlowych w Polsce we Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Warszawie, Konstancin-Jeziorna, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Adresy sklepów Kuchnie Świata dostępne są tutaj.

DELIKATESY CENTRUM
W sklepach Delikatesy Centrum, które zlokalizowane są w całej Polsce, dostępne jest pieczywo Incola. Oferta będzie stopniowo rozszerzana. Adresy sklepów można zobaczyć tutaj.

STREFA DIET
Strefa diet to 5 sklepów z żywnością bio i specjalistyczną, zlokalizowanych w Kielcach, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Wszystkie sklepy oferują bardzo szeroki wybór bezglutenowych produktów Incola. Dokładne adresy zobacz tutaj.

Skontaktuj się z przedstawicielem

Nie wiesz gdzie poszukiwać naszych produktów? Chcesz nawiązać z nami współpracę?
Nasi przedstawiciele są do twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z działem sprzedaży:

Dyrektor Handlowy
Tomasz Kliś
tel: +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Manager ds. Rozwoju Rynku
Piotr Palewicz
tel. +48 537 820 221
e-mail: ppalewicz@gfsp.pl

Export Manager
Łukasz Gałka
tel. +48 577 513 700
e-mail: lgalka@gfsp.pl

Dział Zamówień
Ewelina Kopiczko
tel. +48 530 611 120
e-mail: zamowienia@gfsp.pl

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.