Sieci lokalne – adresy

TWÓJ MARKET
Sklepy sieci „Twój Market” zlokalizowane są głównie w województwie kujawsko-pomorskim, łódzkim i wielkopolskim. Sieć posiada obecnie ponad 50 sklepów. Dokładne adresy dostępne są tutaj.

PIEKARNIA-CUKIERNIA „U BRZĘCZKA”
Piekarnia-cukiernia „U Brzęczka” to sieć sklepów firmowych, z wyrobami piekarniczymi, zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego. Sklepy są zaopatrywane w wybrane pozycje naszego pieczywa bezglutenowego. Placówki znajdują się na terenie województwa śląskiego w Bielsku-Białej, Pszczynie, Czechowicach-Dziedzicach, Ustroniu, Pawłowicach, Tychach, Kozach i Woli (obok Pszczyny). Dokładne adresy dostępne są tutaj.

PIEKARNIA BOCHEN
Piekarnia Bochen to sieć piekarni, które poza własną produkcją są odbiorcami naszych produktów bezglutenowych, z kategorii pieczywo. Zapraszamy do odwiedzenia sklepów na terenie województwa śląskiego w Bytomiu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tarnowskich Górach i Zabrzu. Dokładne adresy sklepów dostępne są tutaj.

SKLEPY SIECI WIZAN
Sieć handlowa Wizan posiada sklepy na terenie województwa małopolskiego.
Chleby marki Incola można kupić w 19 sklepach zlokalizowanych w Andrychowie, Zagórniku, Rzykach, Brzezince, Targanicach, Wadowicach, Mucharzu, Zembrzycach, Budzowie, Palczy, Spytkowicach, Grodzisku, Zatorze, Podolszy i Wieprzu. Dokładne adresy sklepów dostępne tutaj.

SKLEPY SIECI FAWOR
Fawor, to  sieć piekarniczo-cukiernicza, która na dzień dzisiejszy posiada blisko 30 sklepów firmowych, zlokalizowanych w Poznaniu i okolicach.
Dokładne adresy sklepów dostępne tutaj.

Skontaktuj się z przedstawicielem

Nie wiesz gdzie poszukiwać naszych produktów? Chcesz nawiązać z nami współpracę?
Nasi przedstawiciele są do twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z działem sprzedaży:

Dyrektor Handlowy
Tomasz Kliś
tel: +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Manager ds. Rozwoju Rynku
Piotr Palewicz
tel. +48 537 820 221
e-mail: ppalewicz@gfsp.pl

Export Manager
Łukasz Gałka
tel. +48 577 513 700
e-mail: lgalka@gfsp.pl

Dział Zamówień
Ewelina Kopiczko
tel. +48 530 611 120
e-mail: zamowienia@gfsp.pl

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.