Sklepy lokalne – adresy

Zobacz listy sklepów w wybranych województwach:

ŚLĄSKIEklik

DOLNOŚLĄSKIEklik

MAZOWIECKIEklik

WIELKOPOLSKIEklik

PODLASKIEklik

POMORSKIE I ZACHODNIO-POMORSKIEklik

Dokładamy wszelkich starań, aby rozszerzać naszą dystrybucję na terenie całej Polski. Nasze produkty można również znaleźć w wybranych sklepach ze zdrową żywnością.

Nie ma naszych produktów w Twoim ulubionym sklepie? Zgłoś jego właścicielowi swoje zainteresowanie nimi, i napisz do nas, a przyłożymy wszelkich starań, aby się tam pojawiły.

Nie możesz znaleźć produktów Incola w okolicy? Zapytaj nas, a wskażemy najbliższe sklepy, które zaopatrujemy, lub podpowiemy Ci rozwiązanie.

Skontaktuj się z przedstawicielem

Nie wiesz gdzie poszukiwać naszych produktów? Chcesz nawiązać z nami współpracę?
Nasi przedstawiciele są do twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z działem sprzedaży:

Dyrektor Handlowy
Tomasz Kliś
tel: +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Manager ds. Rozwoju Rynku
Piotr Palewicz
tel. +48 537 820 221
e-mail: ppalewicz@gfsp.pl

Export Manager
Łukasz Gałka
tel. +48 577 513 700
e-mail: lgalka@gfsp.pl

Dział Zamówień
Ewelina Kopiczko
tel. +48 530 611 120
e-mail: zamowienia@gfsp.pl

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.