Pieczywo bezglutenowe INCOLA od 2018 r.
numerem 1 wg konsumentów!

O konkursie

Konkurs organizowany jest co 2 lata przez Polskie Stowarzyszenie Osób na Diecie Bezglutenowej i z Celiakią (www.celiakia.pl). Konsumenci wybierają najlepszy chleb bezglutenowy poprzez głosowanie drogą internetową, spośród produktów zgłoszonych przez najbardziej znanych oraz mniejszych producentów pieczywa bezglutenowego.

Edycja konkursu 2020

Bezglutenowy chleb świeży z ziarnami Incola po raz drugi zwyciężył w konkursie na NAJSMACZNIEJSZE PIECZYWO BEZGLUTENOWE według konsumentów! Tym samym utrzymał status LIDERA SMAKU na rynku polskim.

Kategoria konkursowa: pieczywo o przedłużonej trwałości. Bezglutenowy chleb z maczkiem zajął II miejsce w tej samej kategorii.

Edycja konkursu 2018

W roku 2018, po raz pierwszy startowaliśmy w konkursie na NAJSMACZNIEJSZE PIECZYWO BEZGLUTENOWE w kategorii pieczywa o przedłużonej trwałości. Po raz pierwszy zastaliśmy LIDERAMI SMAKU na rynku polskim 2018 i zajęliśmy dwa miejsca na podium:

I miejsce – Najsmaczniejsze pieczywo bezglutenowe 2018 – bezglutenowy chleb świeży z ziarnami,
III miejsce – bezglutenowy chleb ciemny Vitalfit z ziarnami.

Zacznij z nami współpracować

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z poniższymi informacjami i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych we wskazanych poniżej celach i zakresie:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland wymienionym w Polityka prywatności serwisu internetowego INCOLA.COM.PL Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

  Nasz Przedstawiciel

  Rynek handlu nowoczesnego i detalicznego:

  Tomasz Kliś
  tel: +48 533 380 103
  e-mail: tklis@gfsp.pl

  Aktualności

  BEZGLUTENOWE CHRUPIĄCE KRAKERSY SEROWE

  Pyszna dietetyczna przekąska dla chrupaczy 🙂 W dodatku bez glutenu! Bardzo szybkie w przygotowaniu krakersy, meega chrupiące, które zastąpią chipsy! 🙂   Składniki (3 duże blaszki): ✅ 150g bezglutenowego mixu uniwersalnego INCOLA ✅ 150g sera żółtego ✅ 30g masła ✅ 1 żółtko ✅ 10 łyżek mleka ✅ przyprawy: sól, czosnek granulowany, przyprawa z suszonymi pomidorami, […]

  ŁAP OKAZJE I PROMOCJE NA GRUDZIEŃ – BEZGLUTENOWE PRODUKTY INCOLA

  HoHoHo! Grudzień, to nie tylko zakupy świąteczne ale i miesiąc świetnych okazji, które warto wykorzystać do zrobienia bezglutenowych i pysznych zapasów! Sprawdź co czeka na Was przez cały grudzień.    STACJONARNY SKLEP FIRMOWY W KRAKOWIE Przez cały grudzień trwa promocja -30% na wszystkie mąki bezglutenowe Incola. Sprawdź jakie propozycje mamy w ofercie – KLIK. ____________________________________________________________________________________________________ […]

  NOWY BEZGLUTENOWY CHLEB WEGAŃSKI DOSTĘPNY W CARREFOUR

  Grudzień rozpoczynamy świetnymi nowinami! Nasz nowy chleb znajdziecie w sklepach Carrefour w całej Polsce! Czym tak naprawdę wyróżnia się nowy chleb od Incola? ✅ Niekrojony – dłużej zachowuje świeżość po otwarciu opakowania ✅ Wolny od wszelkich alergenów! ✅ Unikalny, okrągły kształt bochenka ✅ Innowacyjna receptura z dodatkiem suchego zakwasu ryżowego A poza tym miękki i […]

  BEZGLUTENOWE PANETTONE – SPRAWDŹ GDZIE GO MOŻESZ KUPIĆ!

  Nie ulega wątpliwości, że już od listopada wypytujecie czy i gdzie będzie dostępne nasze świąteczne, bezglutenowe panettone. Mamy dla Was doskonałą informację 🙂 Kupicie je w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych sieciach handlowych w całej Polsce!    ➡ Sieci handlowe: ✅ Carrefour ✅ Auchan ✅ Makro ✅ Twój Market ✅ Strefa Diet   ➡ Sklepy […]

  Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.