Pieczywo bezglutenowe INCOLA od 2018 r.
numerem 1 wg konsumentów!

O konkursie

Konkurs organizowany jest co 2 lata przez Polskie Stowarzyszenie Osób na Diecie Bezglutenowej i z Celiakią (www.celiakia.pl). Konsumenci wybierają najlepszy chleb bezglutenowy poprzez głosowanie drogą internetową, spośród produktów zgłoszonych przez najbardziej znanych oraz mniejszych producentów pieczywa bezglutenowego.

Edycja konkursu 2020

Bezglutenowy chleb świeży z ziarnami Incola po raz drugi zwyciężył w konkursie na NAJSMACZNIEJSZE PIECZYWO BEZGLUTENOWE według konsumentów! Tym samym utrzymał status LIDERA SMAKU na rynku polskim.

Kategoria konkursowa: pieczywo o przedłużonej trwałości. Bezglutenowy chleb z maczkiem zajął II miejsce w tej samej kategorii.

Edycja konkursu 2018

W roku 2018, po raz pierwszy startowaliśmy w konkursie na NAJSMACZNIEJSZE PIECZYWO BEZGLUTENOWE w kategorii pieczywa o przedłużonej trwałości. Po raz pierwszy zastaliśmy LIDERAMI SMAKU na rynku polskim 2018 i zajęliśmy dwa miejsca na podium:

I miejsce – Najsmaczniejsze pieczywo bezglutenowe 2018 – bezglutenowy chleb świeży z ziarnami,
III miejsce – bezglutenowy chleb ciemny Vitalfit z ziarnami.

Zacznij z nami współpracować

Oświadczam, że zapoznałem/am się z poniższymi informacjami i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych we wskazanych poniżej celach i zakresie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland wymienionym w Polityka prywatności serwisu internetowego INCOLA.COM.PL Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

Nasz Przedstawiciel

Rynek handlu nowoczesnego i detalicznego:

Tomasz Kliś
tel: +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Aktualności

JESTEŚMY W NAJWIĘKSZYM SPOŻYWCZYM SKLEPIE INTERNETOWYM FRISCO.PL!

Lubicie zakupy internetowe? Jeśli tak, to zapraszamy na zakupy do największego, internetowego sklepu spożywczego! Od czerwca w asortymencie FRISCO.PL pojawiły się bezglutenowe produkty Incola. Znajdziesz tam: kilka rodzajów chlebów bezglutenowych szeroką ofertę bułek bezglutenowych kilka produktów dla wegan i bez alergenów nowości Incola np. bezglutenowe spody do pizzy coś  słodkiego na ząb – mini ciasto […]

Bezglutenowe fit batony z płatków owsianych z marchewką

Owsiane batony, idealne jako szybki, zdrowy posiłek dla każdego. Świetnie sprawdzają się jako przekąska do pracy, czy w drogę. Można je podawać również dzieciom, jako bezglutenowy posiłek do szkoły, jak i propozycja dla osób dbających o linię 🙂 Składniki (na 15 szt): ✅ 170g daktyli ✅ 50g masła orzechowego ✅ 75g jagód goji ✅ 150g […]

Wygraj toster – Konkurs na FB Incola 19.06-28.06.2020

Z okazji pojawienia się nowego chleba tostowego Incola w sklepach Carrefour przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są: ✅ 1 x Toster ELECTROLUX EAT7700R w kolorze czerwonym ✅ 10 x zestaw produktów Incola   Nagrodzimy 11 szczęśliwców! Czas trwania: 19.06. – 28.06.2020 r. Zasady: znaleźć post konkursowy na FB Incola Pod postem konkursowym […]

BEZGLUTENOWE PRODUKTY INCOLA W SKLEPACH TWÓJ MARKET. PROMOCJA!

Świetna wiadomość dla osób z województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego! 🙂 Przez cały czerwiec trwa promocja 3 + 1 na nasze 2 chleby: ✅ bezglutenowy chleb świeży z ziarnami 350 g ✅ bezglutenowy chleb świeży z maczkiem 350 g   Czy wiesz że… Chleb świeży z ziarnami wygrał konkurs na NAJSMACZNIEJSZE PIECZYWO BEZGLUTENOWE 2020 według konsumentów? […]

Wegańskie Nowości w Auchan - Incola Crunchy - bułka pita

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.